S ĽAHKOU HLAVOU

Jarné obdobie je časom, kedy sa týchto zásob prirodzene zbavujeme. Naše telo si žiada odľahčiť, pôstiť, očistiť, detoxikovať a niektorým hlási aj hladovku.

Na mojej stránke je množstvo článkov prečo a ako to urobiť. No teraz som sa rozhodla vyzvať vás na sedemdňovú odľahčujúcu kúru s ľahkou hlavou. Jej cieľom bude po dobu siedmych dní mať upravený jedálny lístok tak, aby ste v ňom vynechali mäso a mäsové výrobky, mlieko kravského pôvodu a výrobky z neho, múku a múčne výrobky, cukor a vajíčka.

Už vidím tie tváre, zdvihnuté obočie, ťukanie na čelo či úsmev. Nebojte sa určite to zvládnete. Pokiaľ ste fanúšikom zdravého životného štýlu a dokonca sa stravujete podľa výživy 5 elementov tak to bude pre vás hračka. No a ak ste úplný začiatočníci, tak to s nami spoločne zvládnete tiež. Krok po kroku.

Zaujala vás táto myšlienka?

Ak sa pýtate na čo to je a čo mi to dá tak odpoveď nájdete v mojom Ebooku Pôstne obdobie – Príprava a strava počas pôstneho obdobia. Pre tých, čo s pôstom majú skúsenosti a pravidelne ho dodržiavajú v rámci rímskokatolíckych sviatkov, ktoré začínajú Popolcovou stredou sa moje skúsenosti a rady zídu tiež. Či už sa rozhodne tak alebo onak, stále je tu možnosť aspoň skúsiť a ísť spoločne s nami. Veď v skupine sa to zvládne lepšie. No a ak ste zareagovali aj skôr a stiahli ste si jednodňový pôst podľa farieb, tak tu je jeho ďalšie pokračovanie.

Chcem sa dozvedieť viac