Dvadsaťjeden dní o tom…

Jeden deň, tri dni, sedem dní, dvadsaťjeden dní. Toľko dní trvá preprogramovanie vášho tela. Nie, nepomýlila som sa. Za jeden deň toho človek veľa nestihne, väčšinou sú to samé povinnosti, ale týchto 21 dní bude o vás, o vašom tele, duši, emóciách. Možno o očakávaniach, strachu, šťastí, nadšení a víťazstve nad sebou.  Ak sa pozriete bližšie na tieto čísla, tak vám povedia veľa. Pre tých, čo sú v tejto oblasti hlbšie a viacej cítia a vnímajú, tak vedia o čom hovorím. Pre tých, čo sú nováčikovia niečo na zamyslenie.

Hovorí sa, že 21 dní je potrebné k dokonalému preprogramovaniu duše – počas toho duša odhadzuje nepotrebné a prijíma podstatné. Takže – 21 dní. Toľko vraj stačí na opustenie starých programov. Ak sa pridáte po splne mesiaca, ktorý je 9.3. a začnete odľahčovať a vydržíte aj po siedmich dňoch, tak vaša vytúžená 21 bude víťazná. Človek má takto nastavený program a dokáže prirodzene dosiahnuť vnútorný cieľ…

Je to trojitý násobok sedemdňových cyklov – aj v rozprávkach bolo sedem dní a sedem nocí, za siedmimi horami a siedmimi dolinami bolo sedem bratov. Ak človek ide do detailov, vždy to sčíta a výsledok dáva 21.

Magická sedmička, magická trojka. Vždy všetkého je trikrát.  Teda 3 × 7 = 21 = zas tri. A viete o tom, že 21 je veľmi šťastné zložené číslo? V numerológii sa mu hovorí Koruna mága. Hrajú sa karty dvadsaťjeden – oko berie, trikrát obišiel Horymír hradby než skočil Šemík z Vyšehradskej skaly, trikrát sa musela povedať mantra.

Bežne hovoríme : „Do tretice všetko dobré“, alebo „hovorím ti to tretíkrát a naposledy!“ Želania v rozprávkach sú vždy tri, tri sú aj sudičky, traja boli Traja králi, každý správny kráľ mal troch synov, či tri dcéry – nikdy nie viac, všimli ste si?

Každé správne zaklínadlo musí zaznieť tri kát, aby malo správnu účinnosť, a veru, numerológia učí, že čím viac sa číslo opakuje, tým väčšie sily nadobúda, zosilňujú jeho vibrácie. U trojky to platí trikrát! Pretože trojka je číslo rastu a rozpínavosti, trikrát rastie do deviatich :-))))))))))))))))) .

No, ale to som naozaj už dosť odbočila od témy.

Ak si ešte stále kladiete otázku, prečo práve dvadsaťjeden dní, tak pre to, lebo vám tieto dni prinesú to, po čom túžite. Pokiaľ v pôste vydržíte tých 21 dní tak ste zvíťazili sami nad sebou. Každých sedem dní sa koná malý zázrak vo vašom tele. Ak si svoje ciele ešte naplánujete do vášho Očistného denníka, tak budú magické. Preto vyskúšajte s nami naštartovať krok za krokom prvých sedem dní očistného pôstu s ľahkou hlavou a ostávajúcich 14 dní môžete pracovať sami.

Prajem vám krásnych sedem dní zmeny a očisty s ľahkou hlavou. Verím, že dosiahnete vytúženého úspechu. Nech sa deje vaša vôľa a stráži vás magická sedmička.

 

Chcem vyskúšať sedem dní s ľahkou hlavou

 

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.